نوشته‌ها

طراحی سایت ارزان !

اگر شما به دنبال کسب و کار با درآمد بالا هستید قطعا نیاز به معرفی شغل و خدمات خود دارید.
در دنیای الکترونیکی امروز اینترنت و فضای مجازی جایگاه ویژه ای در زندگی افراد پیدا کرده است و به جرائت می توان گفت نقش بسزایی دارد. بطوریکه همه ما روزانه بسیاری از کارهای خود را از طریق اینترنت که بخش اعظم آن از طریق گوشی های هوشمند پشتیبانی می شود انجام می دهیم.
مانند خرید و فروش و پیگیری اخبار، رزرو آنلاین و تبلیغات و…
امروزه تبلیغات نیز بصورت مجازی صورت می گیرد. بنابراین برای معرفی کسب و کار و خدمات خود نیاز به تبلیغات دارید. طراحی سایت متناسب با کسب و کار، این امکان را به شما می دهد که بطور اختصاصی در فضای مجازی شعبه داشته باشید و در سطح گسترده جهانی خدمات خود را معرفی کنید. امروزه طراحی سایت جزو ملزومات راه اندازی یک کسب و کار موفق است. و حتما در اینترنت جملاتی از قبیل طراحی سایت ارزان و طراحی سایت رایگان به چشمتان خورده است.

حال چرا طراحی سایت ارزان نه؟!
اگر نیاز به منحصر به فرد بودن طراحی سایت خود دارید قطعا این امکان توسط طراحی سایت ارزان فراهم نمی شود. زیرا قالب این نوع سایت ها در اینترنت بسیار دیده می شود. اکثر سیستم های ارائه دهنده طراحی سایت ارزان نام خود را در سایت شما می آورند که این به هیچ عنوان حرفه ای نیست و نیز شما قادر به ساخت تصویر نام تجاری خود نیستید.
در طراحی سایت باید دقت شود که اولین چیزی که مشتری از شما می بیند قطعا سایت شما است و اگر به اندازه کافی تاثیرگذار نباشد و یا طراحی سایت تکراری باشد احتمالا تبدیل به آخرین تصویری خواهد شد که از شما دیده می شود. هر سایت هدفی دارد که معمولا این هدف در حوزه تجارت فروش و خدمات کالاست و اگر شما از طریق سایت خود درآمدزایی نکنید کارآمد نخواهید بود.
ولی اگر فقط قصد معرفی خود به دنیای مجازی دارید یا کسب و کار معمولی دارید و صفحه ای فقط برای حضور آنلاین داشته و نمی خواهید از سایت کسب درآمد داشته باشید این گونه طراحی سایت ارزان مناسب است.
قطعا شرکتهای طراحی سایت حرفه ای تمام مسیر بازدیدکنندگان را بررسی و سعی بر مشتری شدن آنها دارند. پس اگر به دنبال دیده شدن اصولی هستید لازم است هزینه های آن را بپردازید!