بهینه سازی سایت

Search Engine Optimization

سئو یا بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجو، فرآیندی است که فارغ از اهمیت آن در حضور مناسب در موتورهای جستجوی معتبر ، می تواند بازدهی وب سایت را افزایش داده و موجب جذب مخاطبان بیشتری به سایت شما شود. این استانداردها برای بهبود عملکرد وبسایت ها تدوین شده است. فناوری اطلاعات مادان با سئو و بهینه سازی بیش از 2000 وبسایت معتبر، می تواند در این راستا شما را یاری نماید.

سئو و بهینه سازی

در فرآیند بهینه سازی وبسایت توسط فناوری اطلاعات مادان ، تمامی استانداردهای مورد نظر موتورهای جستجو در وبسایت شما رعایت می شود،‌ مواردی از قبیل Google Page Speed، W3C Html، Sitemap،Robot.txt و …  که می توانند علاوه بر ایجاد فضایی دلنشین و سریع برای کاربر، شما را در مدیریت بهتر سایت و جلب توجه موتورهای جستجو یاری رسانند.

تعیین استراتژی محتوایی

موتورهای جستجو در صدر آنها گوگل، هر روز الگوریتم های خود را قویتر میکنند و این قویتر شدن همواره در راستای شناسایی دقیق محتوای صفحات است. شناخت این الگوریتم ها به ما کمک میکند محتوای خود را براساس اصول نگارش در وب تهیه و ارائه نماییم. با این روش گوگل به خوبی عبارات هدف شما را شناسایی کرده و جایگاه شما را در آنها ارتقا خواهد داد. پس از تحلیل دقیق طراحی سایت شما، نوع محتوا و زمینه کاری؛ پیشنهاداتی جهت بهبود ارائه محتوا در سایت، بازاریابی محتوایی، شبکه های اجتماعی مرتبط، بهینه سازی کاربری سایت و طراحی مسیرهای دسترسی کاربران به اطلاعات را برای شما ارسال خواهیم کرد. همچنین در این مرحله، نحوه استفاده از کلمات کلیدی در سایت، استراتژی هدف گذاری بر روی هر کدام از آنها و محل های مناسب برای بکارگیری آنها در سایت را به شما خواهیم آموخت. پیروی صحیح از این آموزش ها و راهکارها مسیر شما برای دست یابی به موفقیت را کوتاه و هموار خواهد کرد. پس از گذشت یک یا سه ماه شما میتوانید میزان بازدید روزانه و جایگاه سایت در کلمات کلیدی گوناگون را مقایسه کرده و میزان بازدهی عملکردهای خود را بسنجید، همین اطلاعات راهنمای خوبی برای تغییر و بهبود استراتژی های محتوایی خواهد بود.