طراحی سایت ارزان به چه قیمتی !

در فرهنگ عامه ما مثلی وجود دارد تحت این عنوان: هیچ ارزانی بی­دلیل نیست!

این ضرب مثل شاید مصداق عینی طراحی سایت ارزان در دنیای فناوری اطلاعات باشد! تبلیغات طراحی سایت رایگان و ارزان هر مخاطبی را برای داشتن یک وب سایت ارزان قیمت به وسوسه می­اندازد.

بیایید با نگاهی به چند و چون این نوع از طراحی سایت موضع­گیری روشنی در برابر آن داشته باشیم!

سه عامل مهمی که سبب اختلاف قیمت در طراحی سایت­ها است عبارتند از:

  • گرافیک و برنامه نویسی سایت
  • سرعت بارگذاری و قدرت سرور
  • امنیت سایت

معمولا طراحی سایت ارزان قیمت چند ساعتی بیشتر زمان نمی­برد! و به وسیله قالب­های آماده­ای صورت می­گیرد که کار برنامه نویسی و طراحی آن­ها از قبل انجام شده و در صورت سفارش مشتری قالب مربوطه را برای هر مشتری کپی و راه­اندازی می­کنند. بنابراین ده­ها مشتری از طراحی سایت یکسانی استفاده می­کنند که تنها از لحاظ محتوای متنی و عکس­ متفاوت هستند.

همچنین طراحی سایت ایستا از عواملی است که قیمت تمام شده را پایین­می­آورد. البته لازم به ذکر است که تمام وب سایت­های ارزان لزوما ایستا نیستند.

عامل دیگری که سبب طراحی سایت  با قیمت تمام شده و هزینه نگهداری پایین می­شود. استفاده از سرور به صورت اشتراکی با پهنای باند کم است. این موضوع تاثیرمستقیمی روی سرعت و ماندگاری وب سایت دارد.

در ادامه معایب بالا ممکن است شما  یک طراحی سایت ارزان را انتخاب کنید و بعدها متوجه شوید که در دام قالب­های هک شده و بدون امنیت گرفتار شده­اید

اصل اساسی یک وب سایت، پشتیبانی و پاسخگویی جایی است که طراحی سایت خود را به آن سپرده­اید در صورتی­که بسیاری از موارد تبلیغ ارزان بدون جا و مکان مشخص بوده و تنها با یک شماره کار خود را تبلیغ می­کنند

حال با ذکر موارد بالا اگر باز هم بر ارزان قیمت بودن مسر هستید حداقل کاری که می­توانید انجام دهید مراجعه به شرکت­های حرفه­ای و استفاده از قالب­ها­ی آماده معتبر است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *