با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت، بسیاری مشاغل تصمیم به راه اندازی یک وب سایت برای کار خود گرفته اند. شما پزشکان عزیز نیز می توانید برای خود و یا مرکز درمانی که در آن فعالیت دارید، اقدام به طراحی سایت پزشکی خود نمایید. امروزه مردم قبل از مراجعه به پزشک برای دریافت اطلاعات از بیماری خود و همچنین یافتن بهترین پزشک در اینترنت جستجو می کنند. بنابراين براي پزشكاني كه مي خواهند به معرفي خود بپردازند و تخصص، مهارت های خود را اطلاع رساني نمايند داشتن يك سايت ضروري است.

آیا شما پزشک عزیز تمایل به داشتن یک وب سایت که از طریق آن بتوانید تمام تخصص ها و مهارت هايي که در علم پزشکي دارا هستيد را به اطلاع کاربران سايت و بيماران برسانيد، هستید؟ تا آن ها با اطمينان بيشتري به شما مراجعه کنند؟

هر سايت پزشكي مي تواند خدماتي از جمله موارد زير را به بازديدكنندگان خود ارائه دهد:
  • معرفی رزومه پزشک
  • نشر مقالات و کتاب های خود
  • سوالات رايج پزشكي
  • مانند رزرو اینترنتی به صورت آنلاين
  • اخبار پزشکی روز
  • تماس با پزشک

در کنار تمامی امکاناتی که گفته شد، در طراحی سایت پزشکی باید اصول سئو و بهینه سازی وب سایت نیز رعایت گردد. ما طبق آخرین استانداردهای سئو طراحی سایت پزشکی شما را انجام می دهیم.

بنابر این اگر مي‌خواهيد نظر بيماران را به سمت خود جلب كنيد و شناخته شويد، طراحی سایت پزشکی بهترین راه است و در مقابل ديگر راه هاي هزينه بر مانند چاپ بروشور و تبليغ ، خود را به اكثريت مردم معرفي می نماييد. با کارشناسان فناوری اطلاعات مادان تماس بگیرید.

هماهنگی با تبلت و گوشی هوشمند

وب‌سایت شما در هر اندازۀ صفحه‌ای (مانیتور، گوشی، تبلت) به درستی نمایش داده خواهد شد.

هماهنگی با موتورهای جستجو

استانداردهای روز دنیا برای کسب رتبۀ خوب در موتورهای جستجوگر لحاظ خواهد شد.