مزایای فروشگاه اینترنتی

اصلاً چرا به فروشگاه اینترنتی نیازمند هستیم !

در حوزه فروش محصول با داشتن یک مغازه خودمان را محدود به یک منطقه خاص کردیم که فقط در فلان منطقه از فلان شهر در فلان استان کار میکنید و شاید ۲ تا کوچه بعد از مغازه ی شما هم اطلاعی از بودن یا نبودن شما نداشته باشد ، ولی  در حوزه اینترنت محدودیت به مکان خاصی نیستید .

با داشتن یک فروشگاه اینترنتی ، با شیوه خاص شما خرید نقدیتون فعال میشه و به صورت حساب و کتاب و دفتر و دستک نیست .

شما با داشتن یک وب سایت فروشگاهی کامل ، از جزئیات فروش ، سود حاصله ، قیمت خرید و مالیات و پست ، نیاز به استخدام یک حسابدار نخواهید بود ، بلکه یک سایت فروشگاهی با چند ساعت آموزش به صورت مکانیزه برای شما فعال شده تا تمامی جزئیات را در اختیاره شما به زبان فارسی ارائه دهد .

داشتن فروشگاه اینترنتی خود اعتبار جهانیست ، فل لذا که مشتری هایی که زیاد به خرید آنلاین محصول عادت ندارد از روی کنجکاوی حتماً به سراغ شما خواهند آمد .

کار آفرینی صحیح در زمینه فروشگاه اینترنتی هم انجام میگردد ، ما در پاراگراف های قبلی گفتیم که شما نیاز به حسابدار نخواهید داشت ، اما ما هدفمون این نیست که فقط سود رو به یک شخص برسونیم ، بلکه با ارسال از خدمه پست ، همان حسابدار ، کار های ارسال و حساب و کتاب رو محاسبه میکند و شما به پیشرفت و آبادانی کشور خود سهیم هستید و این یک امتیاز برای شما در پست منطقه خواهد بود . و با گسترش فروشگاه خود نیاز به چند اپراتور برای جواب گویی و هماهنگی دارید .

در مقوله بعد مشتریان دلایل متعددی برای خرید اینترنتی ذکر می کنند. بسیاری از این دلایل به خصویات منحصر به فرد محیط اینترنت شامل :

دسترسی جهانی به کالا و خدمات
وجود اطلاعات فراوان در مورد محصولات
امکان مقایسه محصولات و قیمتهای آن ها
صرفه جویی در زمان
انعطاف پذیری در زمان خرید
عدم نیاز به تحرک فیزیکی
وجود قیمت های رقابتی
تنوع محصولات و سهولت در سفارش خرید بر می گردد

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *